Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen

Brouwer/Meeuwsen als groepswinnaar door op EK

Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen gaan als groepswinnaar door naar de knock-outfase bij de EK beachvolleybal.

In Letland won Brouwer/Meeuwsen ook hun derde duel in de poulefase. Tegen het Belgische duo Koekelkoren/Van Walle hadden de als zesde geplaatste Nederlanders aan twee sets genoeg: 21-16, 21-17.

Op de afgelopen WK werden Brouwer en Meeuwsen nog in de tweede ronde uitgeschakeld door de Belgen.

De Nederlanders waren al zeker van een plaats in de knock-outfase, maar omdat ze nu ook groepswinnaar zijn mogen ze de eerste ronde overslaan.