Sergio Romero

Romero eist hoofdrol op bij gelijkspel Manchester United

Manchester United heeft een week voor de Europa League-finale tegen Ajax gelijkgespeeld tegen Southampton. Het duel eindigde in 0-0.

Sergio Romero, die ook tegen Ajax het doel van United zal verdedigen, verving David De Gea en eiste de hoofdrol voor zich op. In de zesde minuut keerde de oud-keeper van AZ een strafschop van Manolo Gabbiadini en ook in het vervolg hield hij zijn ploeg met enkele prachtige reddingen op de been.

José Mourinho had zijn elftal met het oog op de Europa League-eindstrijd op flink wat plaatsen gewijzigd. Onder anderen Daley Blind kreeg rust. Anthony Martial was twintig minuten voor tijd met een schot tegen de paal het dichtst bij een treffer voor United.

Er was ook slecht nieuws voor United. Marouane Fellaini viel uit met een hamstringblessure. Het is de vraag of de Belg de finale van de Europa League haalt. "Het is geen spierscheur en zijn ervaring boezemt me vertrouwen in. Maar hij voelde iets. Laten we afwachten."