Sergio Agüero

Geen goals in de derby van Manchester

De stadsderby tussen Manchester City en Manchester United heeft geen winnaar opgeleverd. Nummer vier City bleef thuis tegen de nummer vijf op 0-0 steken.

City was iets gevaarlijker in de eerste helft en dat was vooral de verdienste van Sergio Agüero. Hij schoot eerst op de paal en zag daarna zijn afstandsschot door doelman David De Gea gekeerd worden. De beste kans van United was voor Ander Herrera, die op slag van rust rakelings naast kopte.

De 174ste Manchester derby kwam ook na rust amper tot leven. Nicolas Otamendi was het dichtst bij een treffer met een kopbal die via een verdediger over zeilde.

Marouane Fellaini werkt Sergio Agüero naar de grond

Rood

Kort voor tijd kreeg Marouane Fellaini rood nadat hij Agüero een kopstoot(je) had gegeven. Gabriel Jesus leek City daarna in extremis de winst te bezorgen, maar zijn goal werd terecht afgekeurd wegens buitenspel.

Bij United speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee.