Een deel van de brug bij Oude Schouw

Schip klem onder brug bij Akkrum

Een binnenvaartschip is vanmiddag klem komen te zitten onder de brug bij Oude Schouw in Friesland, tussen Akkrum en Jirnsum. De kapitein wist de klem zittende container los te krijgen en voer door, maar hij is inmiddels aangehouden in Groningen, meldt de Leeuwarder Courant.

Buurtbewoners hadden foto's gemaakt en de politie gewaarschuwd.

De brug bij Oude Schouw over het Prinses Margrietkanaal raakte in 2014 zwaar beschadigd door een aanvaring en kon toen negen maanden niet worden gebruikt. Afgelopen augustus voer er weer een schip tegen de brug.