De plek van de steekpartij

Man die Amsterdamse agent neerstak is 23-jarige Rus

De man die is opgepakt voor het neersteken van een agent, afgelopen weekend in Amsterdam, is een 23-jarige Rus. Dat blijkt uit vingerafdrukken die de politie van hem heeft afgenomen.

De man werkt niet mee aan het onderzoek en daarom is zijn identiteit achterhaald met behulp van vingerafdrukken, meldt regionale omroep NH. Over zijn motief is nog niets bekend.

De man is volgens een woordvoerder van de politie een bekende van de Duitse politie vanwege diefstal en geweldsdelicten.

Afgelopen weekend werd de agent vanuit het niets in zijn nek gestoken toen hij even na middernacht op de fiets surveilleerde op het Rembrandtplein. Hij werd net naast zijn slagader geraakt. Na een behandeling in het ziekenhuis kon de agent weer naar huis.