Beeld van de grote brand in Sporthal De Sprong in Koog aan de Zaan

Grote brand in sporthal Koog aan de Zaan

In Koog aan de Zaan woedt in een leegstaande sporthal een grote brand. Omstanders melden dat er zeer veel rook vrijkomt bij de brand.

Volgens de lokale omroep Zaanradio laat de brandweer het pand van sporthal De Sprong gecontroleerd uitbranden. Omwonenden wordt gevraagd om hun ramen en deuren gesloten te houden tegen de rook.

De sporthal werd onder meer gebruikt door korfbalvereniging KZ. "Niets is voor de eeuwigheid en de dagen waren wel geteld, maar toch, het doet pijn om ernaar te kijken", schrijft de vereniging op zijn website.