The Series: Arjen over een vrije val op de Hoover Dam

Er is iets geks aan de hand op de Hoover Dam

Het is een korte wandeling van Nevada naar Arizona, maar wel een heel mooie. Over de historische Hoover Dam, een bouwkundig reliek uit de Grote Depressie, en een prachtige achtergrond voor Arjen van der Horst om stil te staan bij een oplaaiende strijd.

Nevada, thuisstaat van gokparadijs Las Vegas, is een zogeheten swing state. Dus logisch dat Trump en Clinton hier veel tijd doorbrengen en geld spenderen. Arizona is Republikeins. Althans, dat was het tot voor kort, weet Arjen. Een bijzondere ontwikkeling.

Bekijk hierboven Arjens vlog, en ga voor alle eerdere afleveringen van NOS The Series naar onze speciale site: