NOS Sport•
Beachvolleyballers ten onder tegen Brazilianen
De twee Nederlandse beachvolleybalteams in het mannentoernooi in Porec (Kroatië) zijn zaterdag uitgeschakeld door Braziliaanse duo's.
Reinder Nummerdor en Christiaan Varenhorst verloren in de achtste finale in twee sets van Pedro Solberg en Evandro: 21-16 21-19.
De titelverdedigers Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen wisten niet te winnen van de wereldkampioenen Alison en Bruno Schmidt: 21-19 24-22. De Brazilianen komen nu elkaar tegen in de kwartfinale.
Aanloop naar Rio
De Nederlandse beachvolleyballers hadden in aanloop naar de Olympische Spelen in Rio de Janeiro gehoopt op een beter resultaat in Porec. Ze spelen nog twee toernooien, in Gstaad en Klagenfurt, voordat ze naar Brazilië reizen voor hun jacht op de medailles.