Mark en Suzanne Buitenhuis-Bouten

Vermist echtpaar uit Helden duikt op in Spanje

Het echtpaar uit het Limburgse Helden dat sinds 9 april werd vermist, is terecht. De vrouw, Suzanne Bouten, heeft zich gemeld bij een politiebureau in het Zuid-Spaanse Granada. Volgens de Nederlandse politie is ze daar opgevangen en zal ze worden verhoord. Ook moet ze een verklaring afleggen bij de rechter voor ze weer terug mag keren naar Nederland.

De Spaanse politie heeft ook contact gehad met haar man Mark Buitenhuis, maar wat er met hem is besproken is vooralsnog onduidelijk. Waar het tweetal al die tijd is geweest en waarom ze zo lang niets van zich hebben laten horen, is ook nog niet bekend. Familie zal Suzanne ophalen in Spanje.

De vermissing van het echtpaar werd opgemerkt door de ex-man van Suzanne. Hij kwam zijn twee zoons van 10 en 12 jaar brengen en zag dat er iets niet klopte. De ramen en deuren van het huis stonden open, er lagen stoelen op de grond en er waren lades opengetrokken, vertelde hij vlak na de verdwijning van het stel aan 1Limburg.