Schitterende taferelen tijdens de Ronde van Romandië

De bloemetjes en de horzels: de sportweek in foto's

Iedere week maakt de NOS een selectie van de mooiste en opvallendste beelden van de afgelopen sportweek.

Van wielrenners die tijdens de Ronde van Romandië rondrijden tussen de prachtige bloemen tot een gevaarlijk ogende basketbalmascotte op de vloer bij de Charlotte Hornets. De sportweek in foto's.

Bokser Tyson Fury liet tegenstander Vladimir Klitsjko zien waar hij mee te maken krijgt
Voormalig topvoetballer en presidentskandidaat George Weah speelde een potje voetbal in de Liberiaanse hoofdstad Monrovia
Sjef van den Berg in het prachtige decor van de wereldbekerwedstrijden in Shanghai
Een Duitse menselijke duizendpoot kan er dus best wel leuk uitzien, moeten ze na de promotie bij Freiburg gedacht hebben
In de Ronde van Yorkshire kreeg het begrip vouwfiets een heel andere betekenis
Zwitserse roeiers begeleiden de olympische vlam naar het olympisch museum in Lausanne
Charlotte Hornets-speler Kemba Walker
Gerechtigheid voor de slachtoffers van de Hillsborough-ramp
Nico Rosberg wordt door zijn team letterlijk en figuurlijk op handen gedragen
Nog 100 dagen tot de Spelen van Rio. En dat werd in Brazilië gevierd met gekleurde gebouwen