De bloemetjes en de horzels: de sportweek in foto's
Iedere week maakt de NOS een selectie van de mooiste en opvallendste beelden van de afgelopen sportweek.
Van wielrenners die tijdens de Ronde van Romandië rondrijden tussen de prachtige bloemen tot een gevaarlijk ogende basketbalmascotte op de vloer bij de Charlotte Hornets. De sportweek in foto's.