Regen en sneeuw treffen Sijsling in München

Igor Sijsling gaat woensdag opnieuw de baan op voor zijn duel met Marco Cecchinato in de eerste ronde van het ATP-toernooi in München. Vanwege regen en sneeuw in Beieren werd de wedstrijd gestaakt op 3-1 in het voordeel van de Amsterdammer.

Sijsling speelde één keer eerder tegen Cecchinato. Dat was twee jaar geleden in Rome en toen won onze landgenoot in twee sets. De winnaar van het duel neemt het op tegen Gaël Monfils.