»
In de Oostenrijkse pers is veel aandacht voor het ski-ongeluk
TT.at De toestand van prins Friso krijgt ook vandaag veel aandacht in de Oostenrijkse pers. De Tiroler Tageszeitung trekt de helft van zijn voorpagina uit voor een foto waarop te zien is hoe koningin Beatrix en prinses Mabel het ziekenhuis in Innsbruck verlaten.
Verderop in de krant worden drie pagina's besteed aan de gebeurtenissen rond het ski-ongeluk van de prins in Lech. Volgens de krant verloopt het contact tussen de Oostenrijkse autoriteiten en de koninklijke familie via de premier van de deelstaat Tirol.
Veel journalisten
Zowel in Lech als in Innsbruck staan zondag weer tientallen journalisten. In Lech staan de media vooral voor het hotel waar de koninklijke familie verblijft, Gasthof Post.
In Innsbruck hebben de fotografen en cameraploegen vooral postgevat bij het ziekenhuis waar prins Friso ligt.
Deel deze pagina
»