Tentoonstelling Juliana op Soestdijk

Van 6 januari tot en met 31 maart 2009 is op paleis Soestdijk een fototentoonstelling te zien over het leven van koningin Juliana in en rondom het paleis. De tentoonstelling 'Juliana op Soestdijk' is een eerbetoon aan Juliana die dit jaar 100 jaar geleden (30 april 1909) werd geboren.



De foto's tonen het leven van Juliana als jonge prinses, echtgenote, moeder, koningin en grootmoeder in het paleis. Officiële staatsieportretten worden afgewisseld met gezinsfoto's.



Via de videolink rechts ziet u beelden van een officiële fotosessie met het koninklijk gezin in paleis Soestdijk. De fotograaf doet zijn best het gezin in de juiste positie op de foto te krijgen. Prins Bernhard heeft moeite zijn gezicht in de plooi te houden.

Deel deze pagina

Video Gerelateerde video

Fotograaf maakt portret van Juliana, Bernhard en dochters op Soestdijk

Op paleis Soestdijk maakt een fotograaf een portret van Juliana, Bernhard en hun vier dochters. Het kost even tijd voordat voor... iedereen goed zit en serieus in de camera kijkt.

Video en Audio

Meer video en audio