Dossier Suriname onder Bouterse

RSS feed van dit dossier

Amnestiewet »

Juristen bezorgd over Suriname

vrijdag 11 mei 2012, 22:30 video

De internationale juristenorganisatie ICJ maakt zich zorgen over het besluit van de Surinaamse krijgsraad om de strafzaak over de Decembermoorden op te schorten.

Het 8 december strafproces »

Uitstel proces Decembermoorden

vrijdag 11 mei 2012, 15:37 video, audio

In Suriname heeft de krijgsraad de strafzaak over de Decembermoorden opgeschort, tot er duidelijkheid is over de vraag of de Amnestiewet die onlangs is aangenomen in strijd is met de Grondwet.

Politiek en ontwikkeling »

Nog steeds 'censuur' in Suriname

maandag 2 apr 2012, 13:58

In Suriname valt het niet mee om kritsch te zijn op de amnestiewet, die het mogelijk kan maken dat Bouterse vrijuit gaat.

Suriname en Nederland »

'Suriname zal gevolgen merken'

donderdag 5 apr 2012, 13:56 video

Het aannemen van de amnestiewet heeft gevolgen voor Suriname. Dit heeft premier Rutte gezegd.

Decembermoorden »

Decembermoorden: de slachtoffers

donderdag 29 nov 2007, 07:16

Vrijdag begint het proces over de Decembermoorden. Wie waren de 15 slachtoffers van het bloedbad in Fort Zeelandia?

Politieke partijen »

PL: Pertjajah Luhur

zondag 28 mrt 2010, 10:56

Pertjajah Luhur werd opgericht op 5 december 1998. Deze partij ontstond door een splitsing binnen de Pendawa Lima.