De Jager moet rectificeren

Minister De Jager op het Binnenhof» Minister De Jager op het Binnenhof Foto: ANP

Staatssecretaris De Jager van Financiën moet van de rechter een uitspraak over advocaat Bharatsingh rectificeren. Hij zei in een uitzending van De Wereld Draait Door dat de advocaat en belastingadviseur zwartspaarders weleens adviseert om 'illegaal te blijven werken'.

Bankrekening
Zwartspaarders zijn mensen die zwart geld op een bankrekening hebben in een belastingparadijs, waar de fiscus er geen zicht op heeft.

Bharatsingh voelde zich geschaad in zijn eer en goede naam en spande een kort geding aan. De rechter in Den Haag gaf Bharatsing gelijk en veroordeelde de staatssecretaris tot rectificatie van zijn uitspraak op de voorpagina van vier landelijke dagbladen.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Lichaam Whitney Houston op het vliegtuig Video Het lichaam van Whitney Houston is met een privévliegtuig van filmmaker Tyler Perry van Los Angeles...14 feb 2012, 1457 keer afgespeeld
  • » Fans herdenken Whitney Houston Video Bij het hotel in Beverly Hills, waar Whitney Houston overleed, herdenken fans de zangeres.14 feb 2012, 411 keer afgespeeld
  • » PVV reageert op kritiek meldpunt Video Het meldpunt Midden en Oost Europeanen, de website die vorige week gelanceerd werd door de PVV,...14 feb 2012, 576 keer afgespeeld

Meer video en audio