Matig debuut Delta Lloyd op Damrak

Delta Lloyd heeft zijn eerste dag aan de Amsterdamse effectenbeurs met 3,2 procent verlies afgesloten. Bij opening van de beurs moest het aandeel al direct terrein prijsgeven. De uiteindelijke prijs van het aandeel werd vastgesteld op 16 euro.

Dat was aan de onderkant van de bandbreedte die banken bij de intekening op de aandelen hadden aangegeven, namelijk een prijs ergens tussen de 15,50 en 19 euro.

Ook andere financiële fondsen hadden een negatieve dag op het Damrak. Topman Hoek van Delta Lloyd maakt zich daarom niet druk over het verlies.

Grootste beursgang
De beursgang van Delta Lloyd is de grootste in Europa dit jaar. De bedrijf heeft ruim 1 miljard euro opgehaald met de uitgifte van 63,5 miljoen verhandelbare aandelen. Het Britse moederbedrijf Aviva houdt een meerderheidsbelang.

Het aandeel Delta Lloyd zal naar alle waarschijnlijkheid in september volgend jaar of begin 2011 worden opgenomen in de AEX-index.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

Meer video en audio