Frauderende studenten aten gratis

Tientallen studenten uit Groningen, Utrecht en Breukelen hebben bezorgsite Just-Eat de afgelopen maanden voor bijna 30.000 euro opgelicht.

Ze lieten eten bezorgen waar ze bijna niet voor betaalden. Dat kon door een lek in het bestelsysteem van de website, waardoor studenten het bedrag van hun online-bestelling konden aanpassen. Vaak betaalden ze maar een paar cent voor tientallen euro's aan pizza en shoarma.

Inmiddels is het lek gedicht, en heeft de bezorgservice de studenten gevraagd om het geld terug te storten. Tot nu toe hebben twee studenten bijna 1500 euro aan het bedrijf overgemaakt.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Woordvoerder JustEat over oplichting Tientallen studenten hebben de bezorgsite JustEat voor bijna 30.000 euro opgelicht. De studenten uit Groningen, Utrecht en... Breuekelen lieten eten bezorgen waar ze nauwelijks voor betaalden. Dat kon door een lek in het bestelsysteem van het bedrijf, waardoor studenten het bedrag van hun on-line bestelling konden aanpassen.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 348 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 222 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1147 keer afgespeeld

Meer video en audio