Pas morgen uitspraak over DSB Bank

De rechtbank in Amsterdam doet pas morgen uitspraak over de DSB Bank. De zaak, die om 21.00 begon, werd tegen elf uur geschorst. Volgens de persrechter wordt de uitspraak in de loop van de ochtend schriftelijk bekendgemaakt.

DSB-directeur Scheringa zei dat het faillissement van zijn bank nog geen uitgemaakte zaak is. Volgens Scheringa heeft minister Bos " verkeerde cijfers gegeven" en is de kans fifty-fifty dat DSB niet failliet wordt verklaard.

Bij de rechtbank waren enkele honderden medewerkers van de bank. Vanmiddag zeiden de bewindvoerders dat er geen kandidaten waren voor een overname.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 317 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 197 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1039 keer afgespeeld

Meer video en audio