Groot terreuronderzoek in Berlijn

In Berlijn zijn vanochtend invallen gedaan in circa dertig woningen in een groot terrorisme-onderzoek. Het is niet bekend hoeveel mensen er zijn opgepakt.

Het onderzoek is gericht tegen mensen die trainingskampen voor islamitische terroristen hebben bezocht. Volgens Duitse media gaat het om Tsjetsjenen, maar de politie van Berlijn heeft dat niet bevestigd.

De politie zegt dat er geen concrete aanwijzingen waren voor aanslagen. Ook zouden de invallen geen verband houden met de recente video's op internet, waarin moslims worden opgeroepen om aanslagen in Duitsland te plegen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 300 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 173 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 947 keer afgespeeld

Meer video en audio