Steunbetoging bij Opel Antwerpen

In Antwerpen wordt een demonstratie gehouden door duizenden Opel-werknemers uit verschillende Europese landen. Ze voeren actie bij de Opel-fabriek omdat ze bang zijn dat de nieuwe eigenaar Magna de Belgische fabriek wil sluiten.

De leden van de Europese metaalvakbond willen met hun aanwezigheid tonen dat ze solidair zijn met hun collega's in België. Ook protesteren ze tegen massa- ontslagen in andere vestigingen.

Onlangs werd zeker dat het noodlijdende General Motors Opel verkoopt aan Magna. Zo'n 10.000 van de 50.000 werknemers in Europa worden ontslagen. Verwacht wordt dat de fabriek in Antwerpen dicht moet.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Demonstratie voor duizenden werknemers Opel

In Antwerpen wordt een solidariteitsbijeenkomst gehouden voor de werknemers van de lokale Opelfabriek. De angst bestaat dat door de... overname van Opel door het Canadese Magna enkele fabrieken zullen worden gesloten.

Audio Gerelateerde audio

  • Demonstratie bij Opelfabriek in Antwerpen Bij de Opelfabriek in Antwerpen is vanmiddag een grote demonstratie begonnen. Vakbonden uit heel Europa doen daar aan mee.... Correspondent Chris Ostendorf staat bij de fabriek.

Video en Audio

Meer video en audio