De politie Rotterdam heeft opnieuw twee verdachten aangehouden in verband met de rellen op het strandfeest in Hoek van Holland.
Gistermiddag werd een man uit Rotterdam gearresteerd. Hij is een bekende van de politie. Vanochtend werd een tweede man aangehouden in Hellevoetsluis aangehouden. Hij is eerder veroordeeld voor rellen.
Beide mannen worden verdacht van openlijke geweldpleging op het strand van Hoek van Holland op 22 augustus.
Internet
In totaal zijn er nu zes verdachten aangehouden. De politie denkt de komende tijd nog meer arrestaties te zullen verrichten. Binnenkort worden beelden van nu nog onbekende personen die op het strandfeest strafbare feiten plegen, op de internetsite van politiekorps Rotterdam-Rijnmond gepubliceerd. Dat gebeurde eerder al met verdachten bij voetbalrellen.
Een 19-jarige jongen kwam om het leven bij de ongeregeldheden tijdens het Sunset Grooves-festival op het strand van Hoek van Holland. Hij werd getroffen door een politiekogel.
