Russen: geen raketten in Arctic Sea

Aan boord van het Russische schip de Arctic Sea, dat in juli een tijd gekaapt was, zijn geen verdachte materialen gevonden. Dat hebben onderzoekers van de Russische justitie gezegd.

De Russen hebben het schip onderzocht vanwege hardnekkige geruchten dat er geen kaphout, maar raketten aan boord zouden zijn geweest.

De Arctic Sea vertrok eind juli uit Finland en werd kort daarna overvallen door piraten. Vervolgens verdween het schip van de radar.

Na drie weken werd de Arctic Sea door de Russen getraceerd bij Kaapverdië. Acht mannen werden gearresteerd op verdenking van kaping.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 237 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1347 keer afgespeeld
  • » 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3303 keer afgespeeld

Meer video en audio