Hirsch Ballin geschokt door ontsnapping Saban B.

Minister Hirsch Ballin van Justitie is geschokt door de ontsnapping van de vrouwenhandelaar Saban B. De man, die is veroordeeld tot 7,5 jaar gevangenisstraf, mocht van het Hof in Arnhem een paar dagen met verlof om bij zijn vrouw en kind te zijn. Sinds vrijdag is hij spoorloos. Hirsch Ballin wijst erop dat het Hof tegen het advies van het Openbaar Ministerie is ingegaan. Die had de man niet met verlof willen sturen. De minister steunt het OM, maar benadrukt dat de rechter onafhankelijk is.

Vrije voeten
Volgens Hirsch Ballin moet een verlofregeling er niet toe leiden dat gevaarlijke mensen op vrije voeten komen. Maar hij voelt er niets voor het verlof helemaal af te schaffen.

Kijk hier naar een interview met de advocaat van een van de slachtoffers van Saban B.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Minister Hirsch Ballin is net als het OM geschokt over de ontsnapping van Saban B. Die zat een... gevangenisstraf van 7,5 jaar uit voor mensenhandel, maar ontsnapte vrijdag tijdens een verlof.

  • Hirsch Ballin geschokt over verlof Saban B.

    Minister Hirsch Ballin is net als het OM geschokt over de ontsnapping van Saban B. Die zat een... gevangenisstraf van 7,5 jaar uit voor mensenhandel, maar ontsnapte vrijdag tijdens een verlof.

  • OM verbijsterd over verlof Saban B.

    Verbijstering bij het Openbaar Ministerie over het verlof van een zware crimineel, die vervolgens op de... vlucht sloeg. Het gaat om de zeer gewelddadige vrouwenhandelaar Saban B. Het OM was tegen zijn verlof, maar het hof in Arnhem besliste anders. Nu is hij ervandoor.

  • Politie zoekt topcrimineel Saban B.

    Politie en justitie hebben een internationaal arrestatiebevel laten uitgaan om topcrimineel Saban B. te... pakken te krijgen. De crimineel vluchtte nadat het gerechtshof in Arnhem hem een paar dagen vrijaf gaf om zijn vriendin te bezoeken.

  • 'Saban B. had geen verlof mogen krijgen'

    De gevaarlijke crimineel die tijdens zijn verlof is gevlucht, kreeg van het gerechtshof in Arnhem een week de... tijd om een huis voor zijn vrouw en pasgeboren kind in te richten. Dat hebben bronnen binnen het Openbaar Ministerie laten weten aan de NOS. Volgens minister van justitie Hirsch Ballin had de zeer geweldadige vrouwenhandelaar Saban B geen verlof mogen krijgen.

Video en Audio

Meer video en audio