In Woerden en Wijk bij Duurstede hebben een paar chauffeurs het vervoer een paar uur platgelegd. In Woerden hadden twee actievoerders de poort op slot gedaan, zodat de bussen niet weg konden. In Wijk bij Duurstede hadden zo'n 10 tot 12 chauffeurs de zaak vanochtend vroeg plat gelegd.
In totaal stonden er volgens een woordvoerder van Connexxion zo'n 60 bussen stil, waardoor het busverkeer ten zuiden en zuidwesten van Utrecht werd getroffen.
Steekpartij
Volgens de busmaatschappij is de staking het gevolg van de steekpartij van afgelopen vrijdag in Breukelen. Daar werd een buschauffeur neergestoken toen hij het opnam voor passagiers die door een man werden lastiggevallen.
Of de wilde staking van de chauffeurs in Woerden en Wijk bij Duurstede iets heeft opgeleverd voor de actievoerders is niet bekend.

»
»
»