"Politie veroorzaakte rellen niet"

De rellen tijdens het strandfeest in Hoek van Holland zijn niet veroorzaakt door agenten die schoten losten. Dat heeft korpschef Meijboom van de politie Rotterdam-Rijnmond tegen de NOS gezegd.

Voordat de agenten schoten, waren er al vechtpartijen waarbij bezoekers gewond zijn geraakt. En toen waren er ook al gewonden naar het ziekenhuis gebracht, zegt Meijboom.

Hij reageert op de kritiek op het politieoptreden in Hoek van Holland. Zo zou er besloten zijn geen ME achter de hand te houden ondanks waarschuwingen dat het feest mogelijk uit de hand zou lopen. Bij de rellen viel een dode.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 0 keer afgespeeld
  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 5515 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 1712 keer afgespeeld

Meer video en audio