Politie maakt einde aan illegaal feest

De politie heeft vanmiddag in Vught een einde gemaakt aan een illegaal feest op een leeg kazerneterrein. Er is één aanhouding verricht en de geluidsapparatuur is in beslag genomen.

Volgens de politie waren er 500 tot 1000 jongeren op het feest en begon het gisteravond laat.

Er waren vannacht veel klachten bij de politie binnengekomen over geluidsoverlast. De autoriteiten wilden het nog even aankijken, maar omdat het lawaai de hele ochtend aanhield, werd besloten om alsnog in te grijpen.

Uiteindelijk verliep de ontruiming in Vught rustig.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Politie beëindigt housefeest Vught De politie heeft vanmiddag rond drie uur een einde gemaakt aan illegaal housefeest in Vught. Minstens 500 feestvierders hadden zich... verzameld op een voormalig kazerneterrein. Het feest heeft de hele nacht en ochtend geduurd. De politie heeft de geluidsapparatuur in beslag genomen en één van de dj's aangehouden omdat hij zich verzette tegen de aanhouding. Verslaggever Marc van Dam was vanmiddag in Vught.

Video en Audio

Meer video en audio