Stemmen winnen met een diep decolleté

ubliciteitsstunt CDU-politica Lengsfeld (foto: AFP)

Gisteren was ze nog een vrijwel onbekende CDU-politica uit Berlijn, vandaag was Vera Lengsfeld het gesprek van de dag in Duitsland. Haar publiciteitsstunt om aandacht te trekken als kandidaat voor de Bondsdagverkiezingen van september lijkt meer dan geslaagd. 

Samen met bondskanselier Angela Merkel staat ze op een poster, beiden met een opmerkelijk diep decolleté. De begeleidende tekst: "Wij hebben meer te bieden".

Vera Lengsfeld heeft haar doel bereikt. Ze kreeg meer dan 20.000 reacties op haar home-page, maar vaak was de vraag of ze gek was geworden. "Ik ben wel verrast over het resultaat. Dat het opzien zou baren, daar hielden we wel rekening mee, maar dat het zoveel reacties zou losmaken hebben we nooit kunnen bedenken", zegt de politica.

Of Merkel ook zo blij is met deze actie, is niet bekend. De CDU-leiding onthoudt zich van commentaar.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Stemmen winnen met een diep decolleté

Gisteren nog een vrijwel onbekende CDU-politica uit Berlijn, vandaag het gesprek van de dag in Duitsland. De publiciteitsstunt van... Vera Lengsfeld om aandacht te trekken als kandidaat voor de Bondsdagverkiezingen van september lijkt meer dan geslaagd.

Video en Audio

Meer video en audio