Ontsnappingspoging België mislukt

Uit de gevangenis in Bergen in België hebben gisteravond twee gedetineerden geprobeerd te ontsnappen. Bij de poging, die mislukte, raakte een cipier gewond.

Tijdens de avondmaaltijd gijzelden twee gedetineerden een cipier met een mes. Ze dreigden de man te doden als de deuren niet werden geopend.


Grotere kaart weergeven

Na onderhandelingen werd afgesproken dat de deuren zouden opengaan als ze de cipier lieten gaan.

Buiten stonden medeplichtigen klaar, onder wie de moeder van één van de gevangenen. De gedetineerden stapten in een vluchtauto, maar cipiers wisten die tegen te houden door voorwerpen voor de wielen te gooien.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Brice de Ruyver over ontsnappingen in België Ook de laatste ontsnapte gevangene uit Belgie is gepakt. Daarmee zijn de gevaarlijke verdachten die op 23 juli per helikopter de... gevangenis van Brugge wisten te ontvluchten, allemaal aangehouden. Ashraf Sekkaki, bijgenaamd 'de schrik van de flikken,' werd gisteren als laatste in Marokko opgepakt. Professor Brice de Ruyver is docent strafrecht en criminologie aan de universiteit van Gent. En voormalig veiligheidsadviseur van oud-premier Guy Verhofstadt.

Video en Audio

Meer video en audio