Deventer boekenmarkt valt in het water

Bezoekers van een regenachtige boekenmarkt in Deventer (Foto: ANP)De boekenmarkt in Deventer trekt dit jaar beduidend minder bezoekers, meldt de organisatie van het evenement. Dat komt doordat het al de hele dag regent. Hoeveel mensen precies naar Deventer zijn getogen is nog niet bekend. Vooraf was gerekend op zo'n 125.000 mensen, maar dat aantal wordt bij lange na niet gehaald. 

Zes kilometer
De 21ste editie van de boekenmarkt telt 878 kramen over een lengte van zes kilometer. De markt in de Deventer is de grootste van Europa. De kramen staan opgesteld langs de IJsselkade en in de binnenstad. Verspreid over de markt zijn er muzikale optredens en is er straattheater.   Omdat er zoveel bezoekers werden verwacht, heeft de politie extra mensen ingezet om alles in goede banen te leiden.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

900 stands op boekenmarkt Deventer

In Deventer wordt de grootste boekenmarkt van Europa gehouden. Verspreid over het centrum staan bijna 900 stands.

Audio Gerelateerde audio

  • Eigenaren antiquariaat over Deventer Boekenmarkt 125.000 bezoekers die langs 6 kilometer met kramen lopen.Komt dat zien, de 21ste keer op de Deventer boekenmarkt. Wie niet beter... zou weten zou denken dat het antiquariaat bloeit als nooit te voren. Hans Engberts, samen met zijn collega-Neerlandicus en vriend René Hesselink zijn al 21 jaar eigenaar van het Utrechtse antiquariaat Hinderickx en Windericks.

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3802 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2882 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3944 keer afgespeeld

Meer video en audio