Man opgepakt voor maken billenfoto's

Een 24-jarige man uit Winsum is opgepakt omdat hij stiekem foto's en filmpjes zou hebben gemaakt van vrouwenbillen. Hij zette die beelden op internet. Meestal ging het om vrouwen die een broek dragen, maar soms maakte hij ook opnames onder hun rokje. Het beeldmateriaal zou zijn gemaakt in Groningen en Assen. De zaak kwam aan het rollen door de website GeenStijl, die gisteren over de billenfoto's schreef. De Winsummer werd dezelfde dag nog aangehouden.

Aanranding
Stiekem opnames maken van vrouwenbillen valt wettelijk onder aanranding. De Groningse politie vraagt slachtoffers van de man om aangifte te doen. Tot nu toe zijn die nog niet binnen.

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Man opgepakt voor maken foto's vrouwenbillen Een man van 24 uit Winsum is opgepakt omdat hij stiekem foto's en filmpjes zou hebben gemaakt van vrouwenbillen. Martin Tillema... van de politie in Groningen.

Video en Audio

  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 85 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1200 keer afgespeeld
  • » 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 2922 keer afgespeeld

Meer video en audio