Het gaat beter met Jaap de Hoop Scheffer, secretaris-generaal van de NAVO. Dat zegt een woordvoerster van het ziekenhuis in Brussel, waar hij patiënt is.
Gistermiddag werd De Hoop Scheffer (61) onwel toen hij de opening bijwoonde van een NAVO-dorp ter gelegenheid van de Belgische nationale feestdag.
Stabiel
Eerst werd gezegd dat hij bevangen was door de hitte en oververmoeid was door het zware programma in verband met zijn afscheid bij de NAVO.
Later werd duidelijk dat hij een hartaanval heeft gehad. Hij is gedotterd en er is een stent geplaatst die de ader open moet houden. Hij moet nog een paar dagen in het ziekenhuis blijven.
De voormalige CDA-leider en minister van Buitenlandse Zaken legt volgende week zijn functie als NAVO-secretaris-generaal na 5,5 jaar neer. Hij wordt opgevolgd door de Deen Anders Fogh Rasmussen.
Deel deze pagina
»
»
»