Nog geen doorbraak crisis Honduras

De bemiddelaar in de politieke crisis in Honduras, de Costa Ricaanse president Arias, heeft voorgesteld om voorlopig een regering van nationale eenheid te vormen. Verder moet er amnestie komen voor politieke misdrijven rond de coup.

De afgezette president Zelaya moet in het plan ook afzien van een omstreden referendum, waarmee hij een tweede ambtstermijn mogelijk had willen maken.

Vertegenwoordigers van de Hondurese interim-regering zeggen dat het plan van Arias voorgelegd moet worden aan het Hondurese parlement en de rechter. Zelaya zegt dat hij niet samen met leiders van de staatsgreep wil regeren.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3629 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2687 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3743 keer afgespeeld

Meer video en audio