Vijf neven opgepakt voor overvallen

De politie heeft vijf mensen opgepakt die worden verdacht van verschillende gewelddadige overvallen. Die werden eind vorig jaar en begin dit jaar gepleegd.

De verdachten zijn vijf neven van 17 tot 25 jaar oud. Ze werden aangehouden in Amsterdam, Hoofddorp en op Schiphol. Eén van hen stond op het punt om naar Suriname te vliegen.

De groep overvallers had het vooral gemunt op hotels, waar telkens maar een paar tientjes werden buitgemaakt. Bij de overvallen werd onder andere een hotelmedewerker in zijn been geschoten en een nachtportier met een breekijzer bewusteloos geslagen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 142 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1261 keer afgespeeld
  • » 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3090 keer afgespeeld

Meer video en audio