Cocaïne gevonden op strand Scheveningen

Op het strand van Scheveningen is een pakket cocaïne gevonden van bijna 2,5 kilo. Op vier andere stranden in Zuid-Holland werden ook pakketjes gevonden, daarin zaten onder meer spullen om de drugs mee te versnijden.

Een wandelaar vond gisteren een pakketje op het strand van Kijkduin, dat hij naar de reddingsbrigade bracht. Die seinde daarop de politie in. Drie korpsen hebben gisteren en vandaag de kustlijn afgespeurd en de andere pakjes gevonden.

Waar de pakken vandaan komen is niet bekend. De Haagse politie vermoedt dat de pakketten onder een boot waren bevestigd om de douane te omzeilen. Ze zijn waarschijnlijk losgeslagen en aangespoeld.

 

Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Politie Haaglanden over drugs op stranden Op het strand van Scheveningen is een pakket cocaïne gevonden van bijna 2,5 kilo. Op 4 andere stranden in Zuid-Holland werden ook... pakketjes gevonden. Wim Hoonhoudt van de politie Haaglanden licht toe.

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3075 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2144 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3099 keer afgespeeld

Meer video en audio