Jackson zette trend met videoclips

Michael Jackson was niet alleen beroemd door zijn muziek, maar ook door zijn videoclips. Die waren in de jaren 80 baanbrekend. Jackson maakte er als één van de eersten mini-speelfilms van.

Het hoogtepunt was de videoclip bij de hit 'Thriller', een film van 18 minuten. Daarin verandert de zanger tijdens een bioscoopavondje met zijn vriendin in een monster.

In 1995 maakte Jackson bij de single 'Scream', een duet met zijn zus Janet, de duurste videoclip ooit: die kostte 7 miljoen dollar.


Leerde uw de liefde van uw leven kennen tijdens een dans op Michael Jackson's muziek?
Heeft u andere herinneringen? Wat betekende hij voor u? Geef uw reactie op het weblog of stuur foto's naar www.nos.nl/stuur.



Verder was Michael Jackson trendsettend met zijn danspasjes, zoals de Moonwalk. Daarbij loopt hij achteruit terwijl het lijkt alsof hij vooruit loopt.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Een greep uit het werk van Michael Jackson

Een greep uit het werk van Michael Jackson.

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 672 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 301 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2385 keer afgespeeld

Meer video en audio