Jackson-honger niet te stillen

Het loopt storm met de cd-verkoop van Jackson. Sony is door de cd's heen. De Nederlandse afdeling van de platenmaatschappij zegt dat ze niet voorbereid was op de stormloop die is ontstaan na zijn plotselinge dood.

De 10.000 cd's die op voorraad lagen, waren vanochtend op. Sony laat nu extra cd's persen, maar het duurt een paar dagen voordat die in de winkel liggen.

Internet
Niet alleen in platenzaken, maar ook op internet is een ware run ontstaan op de muziek van de King of Pop. Bij Bol.com wordt er elke tien seconden een cd van Michael Jackson verkocht. Gisteren verkocht de internetwinkel er maar negen over de hele dag.

Daarnaast verkopen Jacksons albums ook goed op iTunes. Zes albums in de top 10 van bestverkochte cd's zijn van hem. Bovenaan staat een album met zijn grootste hits en op nummer twee en drie volgen 'Thriller' en 'Off the Wall'.

Concert
Het themakanaal Cultura zendt vanavond een concert van Jackson uit de befaamde Dangerous Tour uit. In 1992 gaf de zanger 69 concerten en bereikte daar 3,5 miljoen bezoekers mee. Die hoorden nummers als BillieJean, Thiller en Beat it. Cultura zendt het concert in Boekarest om 23:00 uur uit en is te vinden op de kabel en internet. Zaterdag en zondag wordt het nogmaals uitgezonden.

Boek
Inmiddels is ook de eerste briografie aangekondigd door de Britse uitgever John Blake. Het bedrijf belooft een ongezouten terugblik op de artiest die zal worden geschreven door Emily Herbert. Zij is al jaren fan. Het boek moet op 24 augustus uitkomen en gaat rond de tien Euro kosten.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 145 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 159 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2219 keer afgespeeld

Meer video en audio