Dijksma onderzoekt nederlaag PvdA

De nederlaag van de PvdA bij de Europese verkiezingen wordt onderzocht door een werkgroep onder leiding van staatssecretaris Dijksma. De PvdA verloor bij de verkiezingen van vorige week vier van de zeven zetels. Partijvoorzitter Ploumen wil nu een analyse van de achtergronden van de nederlaag.

De werkgroep richt zich op de inhoud van de campagne, de boodschap en de organisatie. Behalve Dijksma zitten in de werkgroep onder anderen de PvdA-Kamerleden Samsom en Vermeij en de oud-directeur van de Rijksvoorlichtingsdienst, Van der Ploeg.

Cultuurverandering
De werkgroep doet waarschijnlijk ongeveer een maand over het onderzoek. Eerder deze week zei minister Plasterk dat het tijd is voor een cultuurverandering binnen de PvdA.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 5991 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 4623 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 5921 keer afgespeeld

Meer video en audio