De 19-jarige man uit Gouda die wordt verdacht van betrokkenheid bij de vermissing van zijn Zweedse klimvriend uit Den Haag moet nog veertien dagen vastzitten. Dat maakte het Openbaar Ministerie (OM) bekend.
Klimvakantie
De Gouwenaar ging eind april samen met de 26-jarige Zweed op een klimvakantie in Frankrijk. Hij keerde zonder zijn klimvriend terug. De 19-jarige man werd op 15 mei aangehouden in het Duitse Stuttgart.
Begin juni werd hij overgedragen aan de Nederlandse autoriteiten, die hem vervolgens hebben aangehouden. Sindsdien is het onderzoek naar de mogelijke betrokkenheid van de Gouwenaar bij de moord op de Hagenaar in volle gang, aldus het OM.
Het is nog steeds onduidelijk wat er precies is gebeurd. Op 25 mei werd in Frankrijk het lichaam gevonden van een nog onbekende man. Volgens het OM zijn er sterke aanwijzingen dat het om de Zweed gaat. DNA-onderzoek moet uitwijzen of dat zo is.
Deel deze pagina
»
»
»