Merkel belde met Obama over Opel

President Obama is betrokken geweest bij de verkoop van Opel aan Magna. Bondskanselier Merkel zei vandaag dat ze gisteren met Obama heeft gebeld over de kwestie. Volgens Merkel heeft hij een grote rol gespeeld bij het opruimen van enkele financiële obstakels. Meer wilde ze er niet over zeggen.

Het Canadese Magna kreeg voor de koop van Opel steun van een Russische bank. Magna wil veel auto's gaan bouwen voor de Russische markt.

Opel krijgt van de Duitse overheid een overbruggingskrediet van 1,5 miljard. General Motors kan bij faillissement geen aanspraak maken op geld van Opel.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 250 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1233 keer afgespeeld

Meer video en audio