Evacuaties bij brand in Nijmegen

Het sloopbedrijf in Nijmegen na de brand (Foto: NOS/Karin Alberts)In Nijmegen is vannacht brand uitgebroken in een bedrijf dat handelt in tweedehands auto-onderdelen. De politie haalde bewoners van 50 omliggende huizen in de wijk Waterkwartier uit voorzorg uit hun huis. De bewoners zijn opgevangen in het gemeenschapshuis in de buurt. Ze konden aan het begin van de ochtend weer terug. De brand brak rond half drie vannacht uit. Het vuur is inmiddels onder controle. Volgens de brandweer zijn er geen gevaarlijke stoffen vrijgekomen bij de brand in Nijmegen.

Aangestoken
De Nijmeegse politie sluit niet uit dat de brand is aangestoken. Er zijn lege jerrycans gevonden bij het uitgebrande pand.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Brand bij sloopbedrijf Nijmegen

In Nijmegen zijn vannacht tientallen mensen geëvacueerd bij een brand in een sloopbedrijf.

Audio Gerelateerde audio

  • Brand bij autobedrijf Nijmegen Grote commotie in het Waterkwartier in Nijmegen. Rond half drie vannacht brak brand uit bij een bedrijf in auto-onderdelen dat... midden in een woonwijk ligt. 50 woningen moesten uit voorzorg geëvacueerd worden. Verslaggever Karin Alberts was vanochtend in de getroffen wijk.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 250 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1233 keer afgespeeld

Meer video en audio