Doden bij bomaanslagen in Pakistan

Bij drie bomaanslagen in Peshawar in Noord-Pakistan zijn zeker tien doden gevallen. Bij een politiepost kwamen vier agenten om het leven toen een zelfmoordterrorist zichzelf opblies.

Eerder vanmiddag gingen er twee bommen af op een drukke markt in Peshawar. Daar vielen zes doden en zeker 70 gewonden. De verantwoordelijkheid voor de aanslag is nog niet opgeëist.

Gisteren was er ook een zware aanslag, in Lahore. Daarbij vielen 24 doden en 300 gewonden. Die aanslag is opgeëist door de extremistische Pakistaanse Taliban. Die kondigden aan dat er meer geweld zou volgen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Weer dodelijke aanslag in Pakistan

Bij een nieuwe bomaanslag in Pakistan zijn zeker 5 doden en 30 gewonden gevallen. Op een markt in de stad Peshawar, aan de grens... met Afghanistan, deden zich kort na elkaar 2 explosies voor.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 240 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1215 keer afgespeeld

Meer video en audio