Leger Pakistan rukt op in Mingora

Het Pakistaanse leger zegt delen van de stad Mingora te hebben veroverd op de Taliban. Bij straatgevechten zou het een aantal belangrijke kruispunten in handen hebben gekregen.

Op één kruispunt zouden verminkte lichamen hebben gehangen, sommige met dreigboodschappen.

Geen burgerslachtoffers
Mingora is de grootste stad in de Swatvallei, waar het leger bezig is met een groot offensief tegen de Taliban. Van de 375.000 inwoners zijn er nog 10.000 à 20.000 in de stad.

Het leger zegt geen burgerslachtoffers te willen maken. Daarom zal het volgens het leger nog zeker een week duren voor het de hele stad onder controle heeft.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 359 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 227 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1175 keer afgespeeld

Meer video en audio