Vandaag lanceert de NOS een iPhone-applicatie met daarin on demand altijd het laatste NOS Journaal. Het was de bedoeling het programma pas morgen openbaar te maken, maar door een foutje was de software zondag al te downloaden in de App store.
De fout werd snel rechtgezet, maar tenminste een gebruiker wist de applicatie te downloaden. De lancering is daarom een dag vervroegd, meldt Roeland Stekelenburg, hoofd Nieuwe Media van de NOS op zijn weblog.
Met de applicatie is overdag elk uur een vers NOS Journaal beschikbaar en 's avonds het Journaal van 18:00, 20:00, 22:00 uur en het late Journaal. Alle Journaals zijn korte tijd na uitzending te bekijken.
De applicatie werkt via wifi en UMTS en is gratis te verkrijgen via de App Store van Apple.
Platforms
De ontwikkeling past in het streven van de NOS om zoveel mogelijk programma's via zoveel mogelijk verschillende platforms bij de mensen te brengen, zegt Stekelenburg.
Eerder lanceerde de NOS al een succesvolle Teletekst-applicatie voor de iPhone en verschillende mobiele sites en applicaties voor andere typen toestellen.
"Nu ook steeds meer mensen een abonnement hebben dat geschikt is voor het kijken van video op de mobiel, leek het ons tijd om het NOS Journaal op deze manier beschikbaar te maken", aldus Stekelenburg.
Meer info via http://nos.nl/mobiel of http://urlby.me/3fd84

»
»
»