In Naarden is vanavond de elfde editie van het fotofestival Naarden geopend. Dit jaar staat de jonge fotograaf centraal met werk dat nog niet eerder is geëxposeerd.
De fotografen snijden nieuwe thema's aan of gieten bestaande onderwerpen in een volkomen eigen vorm. Rode draad in de tentoonstelling is dat de fotoseries verhalend werk laten zien. De foto's zijn op tien locaties in de vestingstad te zien.
Paparazzi
Verder besteedt het festival dit jaar veel aandacht aan paparazzi-fotografie. Sommige fotografen kopiëren de stijl van de paparazzi-fotograaf, zonder daarmee zelf een echte paparazzo te worden.
Nieuw dit jaar is de internetveiling die aan de tentoonstelling is gekoppeld. Er worden foto's geveild van fotografen die op het festival exposeren.

»
»
»