Moeder vindt ontsnapte kidnapper

De gestoorde vrouw die vorig jaar een jongetje ontvoerde uit een Belgisch ziekenhuis, zit opnieuw vast dankzij de oplettendheid van de moeder van het ontvoerde ventje. De kidnapper was maandag ontsnapt uit de psychiatrische inrichting waar ze werd verpeegd. Twee dagen later kwam de moeder haar tegen in een supermarkt.

Pamela Rauger was maandagavond op de hoogte gesteld van de ontsnapping. Op woensdag liep ze met haar vriend de Aldi in Dampremy binnen en zag de ontsnapte vrouw.

"Ik herkende haar onmiddellijk. Ik kneep in de arm van mijn vriend: 'Daar staat ze!'", vertelt Rauger aan de Belgische krant Het Nieuwsblad.

Deuren dicht
De vrouw ontvoerde vorig jaar het zeven maanden oude zoontje van Rauger. Ze had zelf haar kind verloren bij de geboorte en was daarna door haar partner in de steek gelaten. De vrouw hoopte hem terug te kunnen krijgen door de wanhoopsdaad.

Het jongetje werd twee dagen later ongedeerd teruggevonden.

"Ze was gewoon aan het winkelen", zegt Rauger over de toevalstreffer. "Ik was zeker van mijn zaak. Alleen haar haarsnit was een beetje veranderd."

Rauger belde de politie terwijl haar vriend de manager van de supermarkt bewoog de deuren te sluiten.

Uitgewuifd
"Toen ze de kassa passeerde, werd ik zenuwachtig. Gelukkig arriveerde de politie op dat moment."

De vrouw werd onder de ogen van Rauger door de politie opgepakt. "Ik heb haar uitgewuifd toen ze vertrok in de combi. Ze grijnsde."

Volgens Rauger gaat met haar zoontje alles goed en is zij opnieuw zwanger. Uit voorzorg is ze door de gynecoloog opgevangen, "om te controleren of de stress geen sporen heeft achtergelaten."

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

Meer video en audio