Slachtoffer loverboy daagt school

Een slachtoffer van een loverboy sleept de Zwolse Thorbecke Scholengemeenschap voor de rechter. Ze eist 74.000 euro aan schadevergoeding en smartengeld.

Het slachtoffer, Maria Mosterd, is bekend van het boek dat ze schreef over haar ervaringen met gedwongen prostitutie.  

In haar boek, 'Echte mannen eten geen kaas' vertelt ze dat ze op haar twaalfde op het schoolplein werd verleid door een jongen. Hij dwong haar vier jaar lang om seks met mannen voor geld te hebben. Ze werd daarvoor regelmatig gedrogeerd.

Ook was Maria getuige van andere zijn andere criminele activiteiten, zoals drugsmokkel.

Niet opgelet
Ze vindt dat de school niet heeft gezorgd voor een veilige leeromgeving en niet goed heeft opgelet. Haar advocaat stelt dat de school Maria's moeder had moeten informeren toen haar dochter vaak niet op school kwam opdagen.

De Zwolse Thorbecke Scholengemeenschap zegt vertrouwen te hebben dat er een goed verweer kan worden gevoerd.

Op haar website roept Maria getuigen, die op scholengemeenschap hebben gezeten, op zich bij haar te melden.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Geschokte reacties op bloedbad Syrië Video Veel geschokte reacties op de dood van meer dan 90 mensen, onder wie tientallen kinderen, in Syrie,...27 mei 2012, 0 keer afgespeeld
  • » Unieke graftombe gevonden in Peru Video Een unieke vondst in Peru. Een team van Belgische archeologen heeft een 1000-jaar oude graftombe...27 mei 2012, 448 keer afgespeeld
  • » Plasterk: gratis technische studie Video PvdA-kamerlid Ronald Plasterk in Buitenhof over het plan om technische studies populairder te...27 mei 2012, 2000 keer afgespeeld

Meer video en audio