Huizen worden toch afgebouwd

Er is een oplossing gevonden voor de bijna tweehonderd nieuwbouwwoningen van het failliete bouwbedrijf Van Hoogevest. Door het faillisement was de bouw stilgelegd op locaties in onder meer Renswoude, Aalsmeer en Amersfoort.

De kopers zaten daardoor met huizen die half af waren.

De Stichting Waarborgfonds Koopwoningen (SWK) en de Koninklijke BAM Groep hebben nu de werkzaamheden van Van Hoogevest overgenomen. De kopers hebben nu de zekerheid dat hun woning wordt afgebouwd.


Wilt u uw eigen verhaal kwijt over de economische crisis?
U kunt de NOS mailen op: recessie@nos.nl. Dit zijn de voorwaarden.
U kunt ook meediscussiëren op ons weblog


Deel deze pagina

Nieuws

Audio Gerelateerde audio

  • Huizen Van Hoogevest toch afgebouwd Ongeveer 200 huizenkopers die zaken deden met het inmiddels failliete bouwbedrijf Van Hoogevest, konden vanochtend opgelucht... ademhalen. Hun huizen worden toch nog afgebouwd. Stichting Waarborgfonds Koopwoningen en de Koninklijke BAM Groep hebben de werkzaamheden van Van Hoogevest overgenomen. BAM is ook begonnen met het oplossen van klachten bij eerder opgeleverde koopwoningen.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 333 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 210 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1081 keer afgespeeld

Meer video en audio