Jongeren opgepakt voor drugshandel

In het Groningse Zuidhorn zijn in de afgelopen weken 29 jongeren opgepakt op verdenking van softdrugsgebruik of handel in drugs. Bijna alle verdachten zijn minderjarig.

Inval
De politie begon een onderzoek na een melding van drugsgebruik bij een school en in een huis in Winsum. Na een inval in het huis werden acht minderjarigen opgepakt vanwege drugsgebruik.

Scholieren
Op de school pakte de politie later 19 scholieren op voor het kopen of verkopen van softdrugs. Van alle arrestanten zitten twee minderjarigen nog vast, die drugs verkocht zouden hebben.

In Nederland is het gebruik van softdrugs door minderjarigen strafbaar.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 317 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 197 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1039 keer afgespeeld

Meer video en audio