Kamer:snel onderzoek kredietcrisis

De Tweede Kamer begint zo snel mogelijk met een parlementair onderzoek naar de kredietcrisis. Daarover zijn de fractievoorzitters van de partijen het eens geworden.

Zoals de regeringspartijen wilden, komt er een onderzoek in twee delen. Deel één gaat over het ontstaan van de crisis en beslaat de periode tot september vorig jaar. Het tweede deel gaat vooral over de maatregelen van het kabinet na die tijd. Dat onderzoek begint pas later.

Het totale onderzoek moet ongeveer een jaar duren. Wie de onderzoekscommissie gaat leiden, is nog niet duidelijk. De SP wil graag de voorzitter leveren.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 312 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 187 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 986 keer afgespeeld

Meer video en audio