Jan Marijnissen, Tweede Kamerlid en voorzitter van de SP, schreef voor deze website een gastblog over de aankomende Europese Parlementsverkiezingen. Enkele citaten:
"Sommige politici raakten na de uitslag [van het referendum over de Europese Grondwet] in een persoonlijke identiteitscrisis. Men wist zich geen raad. Ze wilden een ander volk, want wat moet je met al die mensen die het maar niet willen begrijpen."
"De gang van zaken is typerend voor alles wat met Europa te maken heeft. Heel veel achterkamertjes, heel veel lobbyisten, heel veel bedotterij. Democratie en Europa gaan heel moeilijk samen."
"Vanaf begin jaren negentig ging het met de Europese samenwerking de verkeerde kant op. De agenda werd steeds meer bepaald door het internationale bedrijfsleven."
Lees hier het hele gastblog van Jan Marijnissen.
Deel deze pagina
»
»
»